آموزش طراحی اتصالات سازه های فولادی (جوشی و پیچی)

آموزش طراحی اتصالات سازه های فولادی

کتاب آموزش طراحی اتصالات سازه های فولادی ارسال شده توسط مهندس محسن چشمی مقدم برای وبسایت عمرانی ها را میتوانید با فرمت PDF و در 186 صفحه به صورت رایگان دانلود نمایید.

مقدمه نویسنده :

بنا بر احساس نیاز شخصی خود نسبت به تهیه منبعی کامل و جامع و البته قابل اطمینان در زمینه طراحی اتصالات سازه های فولادی بدون اضافه گویی و مطالب تئوری و عدم پاسخ گویی به این نیاز از سوی منابع و مراجع موجود بر آن شدم تا با جمع آوری مطالبی در این زمینه به شکلی گام به گام و با توجه به نکات اجرایی و البته با نیم نگاهی به همه گیر بودن نرم افزار Etabs در بین جامعه طراحان سازه کشورخدمتی هر چند کوچک به همکاران و البته دانشجویان عزیز کرده باشم.

سرفصل کتاب طراحی اتصالات سازه های فولادی :

  1. طراحی اتصال تیربه ستون مفصلی (جوش)
  2. طراحی اتصال تیربه ستون مفصلی (پیچ)
  3. طراحی اتصاب تیربه ستون گیردار (جوش)
  4. طراحی اتصال تیر به ستون گیردار (پیچ)
  5. طراحی چشمه اتصال گیردار (ورق سخت کننده و ورق مضاعف)
  6. طراحی وصله پیچی و جوشی تیرها
  7. طراحی وصله پیچی و جوشی ستون ها
  8. طراحی صفحه ستون (میانی ، کناری و گوشه)
  9. طراحی اتصالات پیچی و جوشی بادبندها
  10. طراحی بست ستون های پاباز
این صفحه 7513 بار بازدید شده
نظرات کاربران (0)

ارتباط باما

جهت تماس با پشتیبانی سایت برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص دوره های آموزشی - محصولات فروشگاه - ثبت سفارش و همچنین موارد بعد از خرید از طریق تماس تلفنی و یا پیام رسان واتساپ یا تلگرام اقدام فرمایید.

تلفن پشتیبانی 09023773314

سوالات مربوط به نحوه نصب و فعالسازی نرم افزارهایی که به صورت رایگان در سایت منتشر میشوند فقط و فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود و پشتیبانی تلفنی و پیامی ندارند.


با اطمینان خرید کنید ...

وبسایت عمرانی ها دارای نماد اعتماد الکترونیک ، لوگوی طلایی ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی و همچنین مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی
نماد اعتماد الکترونیک
samandehi