آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP دانلود شده

تمام فایل های قرار داده شده بر روی سایت سالم هستند و قبل از قرارگرفتن در سایت تست میشوند و پیشنهاد میکنیم همیشه برای دانلود از آخرین نسخه IDM استفاده کنید ، اما اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا password یا damaged و یا The file is corrupt ) به صورت زیر عمل نمایید :

  1. ابتدا آخرین نسخه Winrar را دانلود و نصب کنید.
  2. دقت کنید که هیچ یک از فایل های فشرده را درون فولدرها یا درایوهای با اسامی فارسی قرار نداده باشید.
  3. در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید شماره پارت‌ها به ترتیب باشد.

مهم : در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید.


اگر مشکل حل نشد ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل های جدید را Extract کنید.

اگر در هنگام ریکاوری نوشته شد Sector recovered یعنی به درستی فایل تعمیر شده است
اما اگر پیغام Recover failed داده شد یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! و فایل را دوباره باید دانلود کنید.

ارتباط باما

جهت تماس با پشتیبانی سایت برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص دوره های آموزشی - محصولات فروشگاه - ثبت سفارش و همچنین موارد بعد از خرید از طریق تماس تلفنی و یا پیام رسان واتساپ یا تلگرام اقدام فرمایید.

تلفن پشتیبانی 09023773314

سوالات مربوط به نحوه نصب و فعالسازی نرم افزارهایی که به صورت رایگان در سایت منتشر میشوند فقط و فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود و پشتیبانی تلفنی و پیامی ندارند.


ما را دنبال کنید ...

Instagram Telegram Facebook Youtube Linkedin Twitter Aparat

با اطمینان خرید کنید ...

وبسایت عمرانی ها دارای نماد اعتماد الکترونیک ، لوگوی طلایی ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی و همچنین مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

ستاد ساماندهی وبسایت های اینترنتی
نماد اعتماد الکترونیک
samandehi