آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP دانلود شده

نکته : تمام فایل های قرار داده شده بر روی سایت سالم هستند و قبل از قرارگرفتن در سایت تست میشوند و این مشکل ممکن است از طرف ISP (ارائه دهنده اینترنت) شما یا آنتی ویروس و بیشتر مواقع زمانی بوجود می آید که اگر از دانلود منیجر کرک شده استفاده کردید مشکل از کرک دانلود منیجر میباشد!


اما اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا پسورد یا The file is corrupt ) به صورت زیر عمل نمایید :

مهم : ابتدا آخرین نسخه Winrar  را دانلود و نصب کنید. 

نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل های جدید را Extract کنید.

اگر در هنگام ریکاوری نوشته شد Sector recovered یعنی به درستی فایل تعمیر شده است
اما اگر پیغام Recover failed داده شد یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! و فایل را دوباره باید دانلود کنید.

این بار در انتهای آدرس لینک دانلود نرم افزار مورد نظر که با مشکل برخورد کردید علامت سوال ? قرار دهید . با این کار شما در اصل لینک را یکبار Refresh میکنید و Cache ISP پاک میشود و کانکشن جدید از سرور برای شما جایگزین خواهد شد.

مثال : ?http://dl.omraniha.com/file.rar

ارتباط باما

ایمیل پشتیبانی : support [at] omraniha.com

تلفن پشتیبانی (تلگرام – واتساپ) : 09023773314

(لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی تلفنی ، پیامکی و یا تلگرامی صرفا برای سوالات قبل از خرید و یا موارد مربوط سفارش انجام پروژه میباشد و سوالات نرم افزاری اعم از نصب و یا نحوه کارکرد فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود)

ID کانال تلگرام : OmranihaCom@

ID صفحه اینستاگرام : Omraniha@

خواهشمند است جهت حفظ کیفیت و تداوم خدمات پشتیبانی، به جای تماس تلفنی در ساعات شب، اوقات استراحت و روزهای تعطیل از فرم‌ تماس و ایمیل یا پیام رسان‌ها استفاده فرمایید!