آموزش تعمیر فایل های فشرده RAR و ZIP دانلود شده

تمام فایل های قرار داده شده بر روی سایت سالم هستند و قبل از قرارگرفتن در سایت تست میشوند و پیشنهاد میکنیم همیشه برای دانلود از آخرین نسخه IDM استفاده کنید ، اما اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ( ارور CRC یا password یا damaged و یا The file is corrupt ) به صورت زیر عمل نمایید :

  1. ابتدا آخرین نسخه Winrar را دانلود و نصب کنید.
  2. دقت کنید که هیچ یک از فایل های فشرده را درون فولدرها یا درایوهای با اسامی فارسی قرار نداده باشید.
  3. در فایل‌هایی که بصورت چند پارت قرار داده شده ، دقت کنید شماره پارت‌ها به ترتیب باشد.

مهم : در صورت مشاهده پیام No archives found از نرم افزار 7zip استفاده کنید.


اگر مشکل حل نشد ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و فایل های جدید را Extract کنید.

اگر در هنگام ریکاوری نوشته شد Sector recovered یعنی به درستی فایل تعمیر شده است
اما اگر پیغام Recover failed داده شد یعنی امکان ریکاور کردن وجود ندارد! و فایل را دوباره باید دانلود کنید.

ارتباط باما

ایمیل پشتیبانی : support [at] omraniha.com
تلفن پشتیبانی (تلگرام – واتساپ) : 09023773314

(لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی تلفنی ، پیامکی و یا تلگرامی صرفا برای سوالات قبل از خرید و یا موارد مربوط سفارش انجام پروژه میباشد و سوالات نرم افزاری اعم از نصب و یا نحوه کارکرد فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود)

ID کانال تلگرام : OmranihaCom@
ID صفحه اینستاگرام : Omraniha@

خواهشمند است جهت حفظ کیفیت و تداوم خدمات پشتیبانی، به جای تماس تلفنی در ساعات شب، اوقات استراحت و روزهای تعطیل از فرم‌ تماس و ایمیل یا پیام رسان‌ها استفاده فرمایید!

راهنمای خرید غیر اینترنتی

کاربر گرامی ، تمامی محصولات و آموزش های موجود در سایت قابلیت خرید و پرداخت به صورت آنلاین را دارند و شما میتوانید باتوجه به شرایط خود فایل ها را بصورت دانلودی و یا تحویل پستی در اختیار داشته باشید. اما چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت مبلغ به صورت اینترنتی را ندارید میتوانید هزینه مربوط به محصول مورد نظر خود را به شماره کارت زیر واریز نمایید

6037-9972-9350-6961
بانک ملی – فرامرز شاهرخی نیا

سپس جزئیات سفارش مدنظر خود را به همراه اطلاعات شخصی از جمله نام و نام خانوادگی – تلفن همراه و ایمیل را در اختیار پشتیبانی سایت قرار داده تا سفارش شما در اسرع وقت ارسال گردد.