همکاری با ما در زمینه تولید و ارائه محتوای آموزشی

اگر مایلید در تولید محتوای آموزشی از جمله ایجاد فیلم های آموزشی از مباحث و نرم افزارهای مرتبط با موضوع مهندسی عمران و معماری با ما همکاری کنید و همچنین از این راه کسب درآمد دائمی داشته باشید ، لطفا اطلاعات خواسته شده در فرم زیر را تکمیل نمایید و آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت باشما تماس بگیریم.
  • لطفا توضیح دهید که در چه زمینه ای قصد همکاری باما را دارید. همچنین خلاصه ای از رزومه خود به همراه مهارت ها و توانمندی های خود را شرح دهید.
  • در صورتی که نمونه ای از فیلم ها و یا سایر فایل های آموزشی تهیه شده توسط خود را آماده دارید برای ما ارسال کنید.
    فایل ها را به اینجا بکشید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط باما

ایمیل پشتیبانی : support [at] omraniha.com
تلفن پشتیبانی (تلگرام – واتساپ) : 09023773314

(لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی تلفنی ، پیامکی و یا تلگرامی صرفا برای سوالات قبل از خرید و یا موارد مربوط سفارش انجام پروژه میباشد و سوالات نرم افزاری اعم از نصب و یا نحوه کارکرد فقط از قسمت نظرات همان مطلب پاسخ داده میشود)

ID کانال تلگرام : OmranihaCom@
ID صفحه اینستاگرام : Omraniha@

خواهشمند است جهت حفظ کیفیت و تداوم خدمات پشتیبانی، به جای تماس تلفنی در ساعات شب، اوقات استراحت و روزهای تعطیل از فرم‌ تماس و ایمیل یا پیام رسان‌ها استفاده فرمایید!

راهنمای خرید غیر اینترنتی

کاربر گرامی ، تمامی محصولات و آموزش های موجود در سایت قابلیت خرید و پرداخت به صورت آنلاین را دارند و شما میتوانید باتوجه به شرایط خود فایل ها را بصورت دانلودی و یا تحویل پستی در اختیار داشته باشید. اما چنانچه به هر دلیلی امکان پرداخت مبلغ به صورت اینترنتی را ندارید میتوانید هزینه مربوط به محصول مورد نظر خود را به شماره کارت زیر واریز نمایید

6037-9972-9350-6961
بانک ملی – فرامرز شاهرخی نیا

سپس جزئیات سفارش مدنظر خود را به همراه اطلاعات شخصی از جمله نام و نام خانوادگی – تلفن همراه و ایمیل را در اختیار پشتیبانی سایت قرار داده تا سفارش شما در اسرع وقت ارسال گردد.