کتاب مهندسی ترافیک مک شین McShane

کتاب مهندسی ترافیک (Traffic Engineering 2004 McShane Roess) ویرایش سوم

 • حجم فایل : 47 مگابایت (625 صفحه) + 32 مگابایت (802 صفحه)
  [ دانلود نیم‌ بها ]دانلود همه فایل‌ها به صورت نیم‌بها است و به اندازه نصف حجم فایل از ترافیک اینترنت شما استفاده میشود
دریافـت فـایل

کتاب مهندسی ترافیک مک شین McShane

کتاب مهندسی ترافیک McShane مک شین

کتاب مهندسی ترافیک نوشته ی ویلیام مک شین (Traffic Engineering 2004 McShane-Roess-Prassas) ویرایش سوم را به همراه ترجمه فارسی (فصل 1 تا 14) را برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این نسخه کاملترین نسخه ترجمه موجود از این کتاب در سطح اینترنت است که متاسفانه فصل های 3 – 10 و 13 آن وجود ندارد.

همچنین مشکل نمایش ندادن متن برخی صفحات و فونت ها بطور کامل حل شده و میتوانید فایل PDF فارسی این کتاب را با کیفیت مطلوب مشاهده و استفاده نمایید. ضمنا نسخه اصلی و انگلیسی این کتاب (27 فصل کامل) نیز برای دانلود رایگان قرار داده شده است.

این صفحه 6585 بار بازدید شده
نظرات کاربران (5)

 1. نیک نفس گفت:

  حل تمرین این کتاب موجود نیست؟

  1. مدیریت سایت گفت:

   خیر

 2. پیروز گفت:

  سلام دوستان . دستتون درد نکنه. ضمن اینکه کتاب بسیار خوب و کاملی بود و من مطالعه کردم و ارزش زیادی داشت اما در ترجمش ایراداتی بود.
  گاهی بعضی جاهاش خوب ترجمه نشده بود و فقط یک سری عبارات کنار هم قرار گرفته بودند. ک مشخصا مترجم خودشم عبارات رو متوجه نشده.
  همینطور کتاب ویرایش نشده بود. ویرایش ادبی نیاز بود تا از جملات طولانی و بی هدف کاسته بشه.
  بعضی موضوعات رو ک توی کتاب بود من جایی دیگه ندیدم. مثلا عبارت پاراترانزیت اومده و هیچ توضیحی دربارش داده نشده. توی نت هم سرچ کردم معنیش کاملا متفاوت با چیزی بود که توی کتاب اومده. ممنون. در کل خیلی عالی بود. دستتون درد نکنه

  1. مدیریت سایت گفت:

   سلام . خواهش میکنم
   این کتاب از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که ما تا جایی که توانستیم آنها را گردآوری کردیم و خیلی از فایل های همین کتاب که در سایر سایتها بود متون خیلی خیلی بهم ریخته بود که تا جایی که امکانش بود ویراستاری کردیم. امیدوارم مفید بوده باشه واستون

 3. احمد فهیم گفت:

  تشکر از خدمت بزرگ شما